11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Rreshtohen 784 ushtarë të Kosovës: Formojnë portretin e Adem Jasharit

Për nder të Epopesë së UÇK-së që shënohet më 5,6 dhe 7 mars, 784 ushtarë të Kosovës janë rreshtuar në kazermë duke formuar portretin e komandantit legjendar, Adem Jashari.

Një video nga disa kënde e këtij veprimi të FSK-së është publikuar nga vet Forca e Sigurisë së Kosovës.

E njëjta është shoqëruar me tingujt e këngës ikonë të Shkurte Fejzes, “Mora Fjalë

https://fb.watch/j2O0TfCqEH/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...