31.3 C
Pec
E shtunë, 22 Qershor, 2024

Rreth 1600 gjoba trafiku gjatë 24-orëve të fundit në Kosovë

1 mijë e 588 gjoba trafiku janë shqiptuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë.

Gjatë kësaj periudhe kanë ndodhur 13 aksidente me të lënduar dhe 28 me dëme materiale.

Brenda 24- orëve të fundit janë arrestuar 19 persona dhe 17 janë dërguar në mbajtje. /njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...