2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Rrëzohet edhe një punëtor ndërtimi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Mitrovicën e Veriut.

Rreth orës 08:30 një punëtor i një kompanie gjersa ishte në skele duke punuar është rrëzuar dhe ka rënë mbi një vajzë, e cila në ato momente ka qenë duke kaluar andej pari.Lajmin e ka konfirmuar edhe zëvendësdrejtori i Policisë Rajonale të Mitrovicës së Veriut, Besim Hoti.

Ai ka thënë se edhe punëtori edhe vajza aktualisht janë në spitalin e Mitrovicës së Veriut ku po i nënshtrohen një operacioni.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...