9.1 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Rrëzohet shtylla elektrike në Vrellë të Istogut

Erërat e forta dhe moti i ftohtë gjatë ditëve të fundit në Kosovë, ka shkaktuar dëme edhe në komunën e Istogut.

Në orët e vona, në Vrellë të komunës së Istogut era e fuqishme ka shkaktuar dëme materiale, ku si pasojë është rrëzuar edhe një shtyllë elektrike. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...