15.8 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Rrihen katër persona në Obiliq, dy bëhen për spital

Dy persona kanë pësuar lëndime trupore gjatë një përleshje që ka ndodhur në Obiliq mes katër personave.

Sipas njoftimit të policisë, të lënduarit janë dërguar për trajtim mjekësor.

Dy nga të dyshuarit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...