7 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Rritet numri i personave të hospitalizuar nga Covid-19

Numri i personave të hospitalizuar, si pasojë e COVID -19 është rritur. Vetëm brenda 24 orëve të fundit, 18 persona janë hospitalizuar.

Sipas të dhënave të Institutit Kombëtar të shëndetësisë Publike, 29 persona kanë rezultuar pozitiv me Covid-19,  nga 148 testime të bëra.

Janë gjithsej 175 raste aktive, si dhe 31 persona janë shëruar. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...