15 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

Rrufeja godet majën e vullkanit

Një mundësi një herë në jetë për të parë diçka kaq të mahnitshme.

Rrufeja goditi majën e vullkanit Fuego në Guatemala.

Momenti është filmuar prej disa personash që ishin bërë ‘hiking’ në Acatenangon.

Shikoni videon e rrallë dhe të pazakontë. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...