9.7 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Rukiqi aderon në LDK

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka bër të ditur nëpërmjet rrjeteve sociale, për aderimin e fundit në këtë parti.

Ligjëruesi universitar dhe doktoranti i ekonomisë Berat Rukiqi, është bë pjesë e Lidhjes Demokratike të Kosovës, derisa për detaje, mund të klikoni në postimin e Abdixhikut. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...