26.4 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Sa kohë ju duhet për të gjetur macen në foto?

Në këtë ditë vikendi, përveçse kemi nevojë për pushim, gjithashtu kemi nevojë edhe për relaksim.

Dhe një nga mënyrat më të mira është përmes lojërave, disa prej të cilave përfshijnë sfida mendore.

Andaj, po ua sjellim një “enigmë” së cilës kërkojmë t’ia gjeni përgjigjen.

Pyetja e vetme është: Sa kohë ju duhet për të gjetur macen në foto? /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...