31.2 C
Pec
E premte, 21 Qershor, 2024

Sabri Fejzullahu i këndon dashurisë

Legjenda e muzikës shqipe, Sabri Fejzullahu ka lansuar projektin e ri muzikor.Kënga i është dedikuar të gjithë çifteve që do ta kurorëzojnë dashurinë me martesë.

“Dashni” është lansuar me një videoklip dhe të plotë mund ta dëgjoni në linkun më poshtë.

Kujtojmë që Sabriu është njëri nga këngëtarët më të kërkuar nga publiku./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...