10.1 C
Pec
E enjte, 18 Prill, 2024

Samsung pritet të prezantojë sot Galaxy S10

Samsung pritet që sot të prezantojë pajisjen më të re të quajtur Samsung Galaxy S10.

Telefoni më i ri i kësaj kompanie pritet të vijë me shumë risi dhe me shumë shërbime të përmirësuara.

Galaxy S10, që vjen në përvjetorin e dhjetë të këtij brendi, përpos pamjes, ka edhe kamerë më të avancuar.

Gjithashtu, është rritur jetëgjatësia e baterisë si dhe mbështet rrjetin 5G. Megjithatë, të dhënat e sakta pritet të mësohen në mbrëmje kur është planifikuar edhe të mbahet ceremonia e prezantimit. /Njeshi&Kpress/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...