2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Seanca radhës e Ministres Hajdari mbi rastin e aksidentimit me veturë të të miturës

Mbahet seanca e radhës mbi rastin e aksidentimit me veturë të të miturës nga ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari.

Kjo seancë fillon në orën 13:15, në Gjykatën Themelore në Prishtinë.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...