25.6 C
Pec
E diel, 16 Qershor, 2024

Sërish nuk mbahet mbledhja e Komisionit Hetimor për MPJD-në, dyshime se po sabotohet nga VV-ja

Ka dështuar mbledhja e Komisionit Hetimor Parlamentar lidhur me nivelin e menaxhimit të marrëdhënies së punës të anëtarëve të Shërbimit të Jashtëm dhe zyrtarëve të Ministrisë së Punëve të Jashtme dhe Diasporës, e cila ishte planifikuar të mbahet sot, për shkak të mungesës së deputetëve të Lëvizjes Vetëvendosje, raporton Ekonomia Online.

Sot ishte planifikuar të diskutohet rreth angazhimit të ekspertëve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...