24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

Sevdai Radogshi merr dozën e parë të vaksinës, nuk mungon komenti komik në stilin e tij

Humoristi i njohur kosovar është vaksinuar.

Sevdai Radogshi, zbuloi përmes një postimi në profilin e tij zyrtar në Instagram.

Ai ka publikuar një fotografi derisa shihet duke marrë vaksinën Pfizer dhe ka shkruar se është doza e parë të cilën e ka marrë.

“Vaksina e parë Pfizer, ishalla e mrama me hajr”, ka shkruar humoristi në fotografi.

Ndryshe, qysh se nga mbërritja e dozave të para të vaksinës në Kosovë shumë nga figurat e njohura të artit dhe showbizzit janë vaksinuar të njëjtit e kanë bërë publike edhe në media. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...