2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Shemi Iliret, Kujtim Shahini – Sa e kam dashte

Më tekst dhe muzikë të Besim Bujakut, Shemi Iliret dhe Kujtim Shahini kanë publikuar këngën e titulluar ” Sa e kam dashte”.  Orkestrimin e ka bërë Ardian Kastrati, ndërsa në kitarë dhe buzuki është Astrit Stafai./Njeshi/

https://youtu.be/cbIb98XiB9A
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...