24.4 C
Pec
E enjte, 20 Qershor, 2024

Shërbimi i Arkitektit të Kryeqytetit, kryetari Rama dhe drejtorët në konferencë shtypi

Kryetari i Kryeqytetit, Përparim Rama, së bashku me Drejtorët dhe stafin relevant të Shërbimit të Arkitektit të Kryeqytetit, mbajnë konferencë për të prezantuar punën dhe projektet që janë duke u realizuar nga Shërbimi i Arkitektit të Kryeqytetit.

Mbledhja fillon në orën 09:30, në Kino Armata, në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...