10.4 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

Shiu dhe erërat e forta krijojnë kaos në Shkup

Pasditen e sotme shiu i rrëmbyeshëm ka shkaktuar kaos në Shkup dhe disa rajone të vendit.

Rrugë të bllokuara, erëra të forta, shi me breshër kanë shkaktuar edhe dëme ku siç shihen edhe disa drunjë të rënë nëpër rrugë, vetura të dëmtuara dhe shkarkime elektrike.

Nga QMK paralajmëruan se nga nxehtësia e madhe dhe temperaturat e larta në vend do të ketë mot të ligë.

   

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...