13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Shkelja e dy këmbësorëve në Ozdrim, familja Shala i zgjatë dorën e pajtimit familjes Elshani

Sot është bërë varrimi i dy këmbësorëve që u goditën për vdekje të shtunën mbrëma në Ozdrim të Pejës, Fadil dhe Avni Shala.

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj ka qenë i pranishëm në varrim nga ku ka njoftuar zgjatjen e dorës së pajtimit mes dy familjeve fqinje ngase shoferi që shkaktoi aksidentin ishte i familjes Elshani.

Haradinaj e ka quajtur aktin e pajtim si të ndershëm e burrëror.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...