27.4 C
Pec
E mërkurë, 12 Qershor, 2024

Shkëlqim Devolli pret Edi Ramën dhe Massimo D’Aleman gjatë vizitës së tij në Klan Kosova

Aksionari i Devolli Corporation, Shkëlqim Devolli, i shoqëruar nga anëtari i Bordit, Adriatik Kelmendi, pritën në një takim kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama dhe ish-kryeministrin e Italisë, Massimo D’Alema

U diskutua për marrëdhëniet Kosovë-Shqipëri dhe Kosovë-Itali, veçanërisht në sferën e ekonomisë.

Me këtë rast, Edi Rama dhe Massimo D’Alema i kanë bërë një vizitë ambienteve të Klan Kosova./Njeshi&RADIO 1/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...