14.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Shorti i Conference League, short aspak i lehtë për dy shqiptarët

Në Nion të Zvicrës u hodh shorti i Ligës së Konferencës ku u zbuluan 4 duelet çerekfinale.

Lech Poznan do të presë Fiorentinën, ndërsa ekipi belg Gent do të përballet me West Hamin.

Az Alkmar- Anderleht është një tjetër duel në Konferencën e Ligës.

Përballja e fundit është mes Bazelit ku luajnë dy 2 futbollistët shqiptarë, Taulant Xhaka dhe Andi Zeqiri kundër Nice./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...