Këngëtari i mirënjohur, Shpat Deda dhe reperi i famshëm, Bim Bimma, kanë bashkuar forcat në projektin e ri muzikor.

Dyshja kanë lansuar këngën më të re me titullin “N’dikon ndikon”, që erdhi e vizuelizuar edhe me videoklip unik, ashtu si edhe teksti i këngës.