9 C
Pec
E martë, 13 Prill, 2021

Shpendi me një dedikim emocionues për kthimin e Armend Rexhepagiqit në skenë

Kreu i Prishtinës, Shpend Ahmeti po ndihet i lumtur me kthimin e artistit, Armend Rexhepagiqi në skenë.

“Jam i lumtur që Armend Rexhepagiqi është artist i komunës tonë.  Edhe më i lumtur që ka pranuar që sontë të këndojë këngët e karrierës së gjatë krijuese.  E di që me Armendin kemi pas dëshirë që këtë koncert ta kemi me publikë dhe kështu ne ta nderojmë atë dhe ta falenderojmë për këngët e bukura. Por, pandemia!”, ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Postimi  plotë:

© SYRI.net

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...