23.2 C
Pec
E enjte, 13 Qershor, 2024

Shpërndahen sot çertifikatat për bletarët e Kosovës


Në kuadër të projektit ”Trajnimi për Prodhimin e Mëmave dhe Qumështit të Bletës – Programi për Zhvillimin e Bletaris së Qëndrueshme” të implementuar nga Agjencia Turke për Bashkëpunim dhe Koordinim – TIKA sot do të realizohet ceremonia e shpërndarjes së çertifikatave për bletarët e Kosovës.

Ceremonia do zhvillohet në ora 14:00 në zyrat e TIKA-s, rruga “Smajl Jashari Prishtina” në Prishtinë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...