7.2 C
Pec
E shtunë, 1 Prill, 2023

Shpërthen bombola e gazit në një banesë në Korçë, 40-vjeçari pëson djegie në trup

Një bombol gazi ka shpërthyer mesditën e kësaj të hënë në një banesë në qytetin e Korçës.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.17, në banesën e shtetasit K. Gj., rreth 40 vjeç.

Ky shtetas për pasojë ka pësuar djegie trupore dhe u dërgua për mjekim, në spitalin e Korçës ku ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...