0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Shpërthen granata në oborrin e një shtëpie në Ranillug

Një person ka raportuar se në oborrin e tij ka shpërthyer një mjet shpërthyes, ndërkaq, njësitë relevante policore kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Sipas Policisë, rasti ka ndodhur dje në fshatin Kromjan i Epërm të Ranillugut.

Përveç dëmeve materiale të shkaktuara në veturë, në shtëpi dhe në rrethojën e oborrit të ankuesit nuk raportohet për lëndime në njerëz.

Rasti në procedurë hetimore.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...