12.4 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Shpëton për ‘një fije floku’

Kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur një burrë në Oregon të SHBA-ve, i shpëton për një fije floku vdekjes, kur një sharrë e betonit fluturon dhe përplaset në derën e një lokalit në të cilën ai u fut vetëm një sekondë më herët.

“Po ecja drejt dyqanit, sapo mbylla derën dëgjova zhurmë të madhe dhe njerëzit që bërtisnin”, kujton momentin qytetari. Shikoni videon më posht /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...