Një banor i Malajzisë vendosi të presë flokët para intervistës për punë, por përfundoi në lot. Duke parë rezultatin, ai kuptoi se për shkak të një modeli të tillë flokësh, do të qëndronte patjetër i papunë.

Burri tha se donte të linte përshtypjen më të madhe te punëdhënësi, ndaj vendosi të presë flokët para se të shkonte në zyrë.

Ai i tha parukierit se çfarë modeli flokësh donte, por kur u pa në pasqyrë filloi të qante.

Aku potong rambut sebab esok ada interview kerja, fesyen rambut macam ni macam nak buat aku menggangur je 🥲♬ original sound – Ariff Peter 

Sipas burrit, falë modelit të ri të flokëve, ai dukej si presidenti i Koresë së Veriut, Kim Jong-un, një rezultat që ai nuk e dëshironte.

“Për shkak të flokëve, mund të humbas punën time dhe doja të kisha një model flokësh si Drake”, tha burri në video.