10 C
Pec
E mërkurë, 28 Shkurt, 2024

Shqetësuese: 80 aksidente ndodhën gjatë ditës së fundit të vitit

As gjatë ditës së djeshme nuk kanë munguar shkeljet e rregullave të komunikacionit dhe pakujdesia gjatë vozitjes, me ç’rast janë regjistruar 80 aksidente.

25 prej tyre kanë qenë me të lënduar, ndërsa 55 kanë qenë me dëme materiale.

Po ashtu, gjatë 31 dhjetorit janë shqiptuar 1315 tiketa trafiku dhe janë arrestuar 25 persona./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...