23.2 C
Pec
E martë, 3 Gusht, 2021

SHQIPËRI: 11 viktima dhe 901 raste të reja me COVID-19

901 persona kanë rezultuar me COVID-19, në 24 orët e fundit në Shqipëri.

Ministria e Shëndetësisë, ka njoftuar se këto orë janë regjistruar edhe 11 viktima.

Ndërkaq, janë shëruar 507 qytetarë.

Në Shqipëri, raste aktive me koronavirus janë 28,955. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...