24.2 C
Pec
E shtunë, 19 Qershor, 2021

SHQIPËRI: 3 të vdekur dhe 91 raste të reja me Covid-19

Ministria e Shëndetësisë e Shqipërisë ka njoftuar se 3 persona kanë humbur jetën nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Sipas njoftimit, 91 të tjerë kanë rezultuar të infektuar nga 2,818 testime të kryera.

Në 24 orët e fundit janë shëruar 894 qytetarë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 114,362 që nga fillimi i epidemisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...