2.6 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

SHQIPËRI: Arrestimi i 11 fajdexhinjve, Rama: Shkodra, më e sigurtë se asnjëherë!

Pas mega-operacionit në Shkodër, që çoi në pranga 11 persona dhe shpalli në kërkim 5 të tjerë, ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama.

“Përshëndetje dhe përgëzime të gjithë forcave policore që u angazhuan në superoperacionin e Shkodrës, duke çmontuar dhe çuar prapa hekurave një grup kriminal keqbërësish. Sot Shkodra është më e qetë e më e sigurtë se asnjëherë dhe Policia e Shtetit çdo ditë më efikase #RESPEKT”, shkruan Rama në Twitter.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...