18.8 C
Pec
E premte, 24 Maj, 2024

SHQIPËRI: Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj paraqitet në Prokurorinë e Posaçme

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj është paraqitur mëngjesin e kësaj të martë në ambientet e Prokuroria e Posaçme SPAK.

Vetë kryebashkiaku Veliaj, deklaroi pak ditë më parë se do të paraqitej vullnetarisht në prokurorinë e posaçme për të dorëzuar disa dosje dhe informacione.

Jashtë mjediseve të SPAK, ardhjen e Veliajt në prokurori e prisnin edhe ish-deputeti Klevis Balliu me disa simpatizantë te PD me te cilët kryebashkiaku ka shkëmbyer fjalë. /Njeshi/
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...