8.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

SHQIPËRI: Kush gjen çfarë po ndërtohet godina fiton shpërblim, Kryeministri Rama sfidon ndjekësit në Facebook

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka sfiduar ndjekësit e tij në Facebook me publikimin e një fotografie.

Rama ka sfiduar ndjekësit që ta gjejnë se për çfarë po ndërtohet godina në Tiranë, dhe kush përgjigjet saktë mund të kërkojë bluzën e firmosur të futbollistit që do të donin ose diskun e firmosur të kujt këngëtareje të dojë.

“Kush e gjen, kjo godinë mbresëlënëse po ndërtohet në Tiranë. Kush do ta gjejë për çfarë do të shërbejë, le të kërkojë bluzën e firmosur të kujt futbollisti të dojë ose diskun e firmosur të kujt këngëtareje të dojë”, shkruan Rama.

Kryeministri ka thënë se qytetarët kanë kohë deri në mesnatë për tu përgjigjur.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...