4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

SHQIPËRI: Presidenti kroat mbërrin në Tiranë, pritet me ceremoni nga Begaj

Presidenti i Kroacisë, Zoran Milanoviç ka mbërritur në Tiranë, ndërsa është pritur me ceremoni zyrtare nga homologu i tij shqiptar Bajram Begaj.

Milanoviç do të zhvillojë një vizitë dy ditorë në Shqipëri me ftesë të homologut të tij shqiptar, Bajram Begaj.

Ai do të shoqërohet nga Zonja e Parë e Kroacisë, Sanja Musiç Milanoviç dhe një delegacion zyrtar.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...