15.1 C
Pec
E premte, 31 Mars, 2023

SHQIPËRI: Shpejtësi dhe parakalim i gabuar, aksidentohen tre makina aksin Elbasan-Librazhd

Një aksident i trefishtë ka ndodhur në aksin e rrugës Elbasan-Librazhd ku tre automjete u përplasën me njëra-tjetrën dhe u dëmtuan pjesërisht.

Njëri prej shoferëve të makinave raportohet se ka mbetur i lënduar. Paraprakisht dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë tentativa për parakalim i gabuar dhe shpejtësia. Njëra nga makinat ka dalë jashtë rruge. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...