24 C
Pec
E martë, 24 Maj, 2022

Shqipëria goditet nga tërmeti

Një tërmet është regjistruar mëngjesin e kësaj të shtune në Vlorë. Sipas IGJEUM epiqendra e tërmetit ka qenë në Selenicë, ndërsa magnituda ishte 3.3 ballë, kurse thellësia fokale 23 km.

Të herëpashershme kanë qenë tërmetet gjatë ditëve të funtit në vend.Më 4 maj u ndjenë 2 tërmete. I pari ka qenë 3.4 në Lezhë dhe 3.5 tërmeti i dytë në Shkodër. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...