17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

“Shqiptarët janë raca më e bukur”, Adrola Dushi pozon me maskën me shqiponjë

Adrola Dushi arrin që të mahnit fansat me secilën paraqitje që bënë.

Ish-Missi konsiderohet si një prej femrave më të bukura shqiptare, me linjat të përkryera trupore dhe bukuri natyrale.

Modelja e famshme njihet edhe për thjeshtësinë e saj dhe “guximin” që shpesh herë të shfaqet pa makijazh.

Por, në imazhet që ka hedhur së fundi përveç thjeshtësisë, Adrola e dëshmoi se sa krenare ndihet që është shqiptare./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...