15.4 C
Pec
E diel, 1 Tetor, 2023

Shqyrtohet sërish nga Qeveria, projektligji për të burgosurit e Danimarkës

Qeveria e Kosovës do të mblidhet sot në orën 11:00, me ç’rast do të shqyrtohen 21 pika të cilat janë në rend të ditës.

Ndër të tjera, do të shqyrtohet edhe Projektligji për Ratifkimin e Traktatit ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Mbretërisë së Danimarkës për shfrytëzimin e Institucionit Korrektues në Gjilan me qëllim të ekzekutimit të dënimeve daneze.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...