11.2 C
Pec
E shtunë, 25 Mars, 2023

Shtohen viktimat shqiptare në aksidentin në Greqi

Janë shtuar viktimat shqiptare në aksidentin e trenave në Greqi.

Siç shkruan Topchannel, në mesin e trupave të pajetë në morgun e spitalit të Larissas, janë edhe dy trupat të cilët deri në orët e pasdites nuk ishin kërkuar prej askujt dhe nuk ishte dhënë mostër për testin e ADN-së.

Mësohet se njëra nga viktimat është shtetase shqiptare, 22 vjeçe ndërsa me gjetjen e saj, arrin në 6 numri i shtetasve shqiptarë ose me origjinë shqiptare të vdekur në aksident/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...