15.7 C
Pec
E hënë, 15 Prill, 2024

Shtyhet seanca gjyqësore për Princ Lekën dhe Elia Zaharinë

Shtyhet seanca e parë gjyqësore mes Princit Leka dhe Elia Zarahisë.

Kjo ishte seanca e parë e pajtimit mes dy palëve, lidhur me procesin gjyqësor për divorcin.

Elia ishte e pranishme së bashku me avokaten e saj, ndërsa seanca u shty për shkak të mungesës së Princit dhe avokatit të tij.

Seanca e rradhës do të zhvillohet në datën 11 Prill. Kujtojmë se pak ditë më parë pati edhe përplasje fizike mes Proncit dhe ish-bashkëshortes së tij dhe të atit të saj.

Pas këtij konflikti, Gjykata vendosi që Elia dhe Leka Zogu duhet të qëndrojnë 5 metra larg njëri tjetrit, ndërsa princi do të takojë vajzën Geraldinë me praninë e Dados./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...