8.7 C
Pec
E hënë, 26 Shkurt, 2024

Si ishte takimi i Santianës me të dashurin pas daljes nga Big Brother?

Santiana Maloku u largua të premten nga Big Brother VIP Kosova 2.

Ajo ka qenë së fundmi e ftuar në një intervistë  ku ka folur për lojën brenda, strategjitë si dhe për atë se si u prit jashtë.

Mes tjerash, bukuroshja gjakovare u pyet edhe për takimin me të dashurin e saj, i cili ka qenë shumë i komentuar gjatë kohës sa ishte në këtë reality.

Foto: Screenshot/YouTube

“Shumë mirë. Unë u gëzova shumë kur e pashë. E kam parë edhe më herët normal kur ke në Big Brother. Mirë, shyqyr mirë”, u shpreh ajo.E njëjta theksoi: “Gjithë kohën jam me të, nuk më ka rënë me dalë. Vetëm kur jam nëpër studio”.

Partneri madje e vizitoi edhe sa ishte brenda për shkak të lojës që krijoi me Ylli Dervishin.Sidoqoftë, Santi e përshkruan si një eksperiencë të bukur që nuk do ta harrojë asnjëherë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...