8.1 C
Pec
E shtunë, 24 Shkurt, 2024

“Si pasojë e adapterit të telefonit”, përfshihet nga zjarri një banesë në Fushë Kosovë

Policia e Kosovës ka njoftuar për një incident zjarri në një banesë në Fushë Kosovë.

Në raportin policor bëhet e ditur se viktima, shtetas i huaj ka informuar se si pasojë e një mbushësi të telefonit (adapter) nga zjarri i është përfshirë banesa e tij.

Rasti ka ndodhur në Rrugën e Pejës, më 28 nëntor në ora 04:25.

“Njësiti përkatës policor dhe zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin. Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për lëndime në njerëz”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...