12.9 C
Pec
E diel, 14 Prill, 2024

Siguria e qytetarëve në trafik, sot lansohet fushata vetëdijësuese

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit në bashkëpunim me Policinë e Kosovës, sot lansojnë fushatën vetëdijesuese “Vendose rripin, për sigurinë tuaj”.

Prezent në lansimin e kësaj fushate do të jetë zëvendësministri i Ministrisë së Infrastrukturës dhe Transportit, Idriz Selimaj dhe përfaqësues nga Policia e Kosovës, të cilët do të kumtojnë për gjendjen aktuale të sigurisë në rrugë.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...