11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Sonte në palestrën ,,Karagaqi,, në Pejë, derbi i xhiros së dytë në futsall, FC Peja – FC Malisheva

Superliga e Kosovës në futsall po futet në një fazë interesante, sonte në palestren e sporteve ,,Karagaqi,, Pejë, duke filluar nga ora 20.00 do të ndeshën FC Peja dhe FC Malisheva, ekipe këto që pretendojnë të sigurojnë vend në mesin e skuadrave që do të vazhdojnë garat e play-offit, dhe ekipi i cili do të arrijë fitore sonte do të jetë më afër këti qëllimi.

Dy takime të kësaj jave janë zhvilluar, mbrëm FC Juniku – FC Mitrovica 6 – 3 dhe ne mesjavë FC Besa – FC Liburni 1 – 6./njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...