15.2 C
Pec
E premte, 2 Qershor, 2023

Sonte sfida mes Rahovecit dhe Yllit

Sonte zhvillohet ndeshja ndërmjet Rahovecit dhe Golden Eagle Yllit. Përballja zhvillohet nga ora 17:00 në kuadër të xhiros së 15-të të Prince Caffe Superligës.

Të dy skuadrat janë në formë të ndryshme, pasi Vreshtarët kanë dy fitore e 15 humbje, kurse therandasit kanë 13 fitore radhazi pas katër humbjeve që kishin në fillim të garave.

Pikërisht në xhiron e parë, rahovecasit kishin mundur kampionët, 90:88, kurse në takimin të zhvilluar mes këtyre dy skuadrave, Ylli kishte fituar 109:59/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...