20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Sonte vëllezërit Selmani në garën e madhe për finale në X Factor

Nga Prekazi deri te X Factor i Danimarkës, vëllezërit Rinor dhe Arbnor Selmani, për në finalen e madhe të garës X Factor nga ora 20:00, në TV2 në Danimarkë.

Vëllezërit e jashtëzakonshëm, Rinor dhe Arbnor Selmani, kanë magjepsur Danimarkën në edicionin e këtij viti të ‘X Factor’.

Lindur dhe rritur në Danimarkë, me prejardhje nga Prekazi i Kosovës, këta dy vëllezër të talentuar kanë treguar se asnjë kufi s’mund të ndalojë muzikën dhe kërcimin.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...