1.6 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Sonte zhvillohen takimet e kthimit të 1/8 së finalës së Europa League

Zhvillohen sonte takimet e kthimit të 1/8 së finalës së Europa Ligës.

Tre ndeshje janë paraparë të fillojnë prej orës 18.55 dhe do të ndeshën; Dinamo Kijev – Çellsi, Krasnodar – Valencia dhe Sallzburg – Napoli.

Takimet të tjera në program të garave janë prej orës 21.00 dhe çiftet rivale janë: Arsenal – Renes, Benfika – Dinamo Zagreb, Inter – Ajntraht Frankfurt, Sllavia Pragë – Sevila dhe Villareal – Zenit/Njeshi

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...