2.3 C
Pec
E hënë, 22 Prill, 2024

Soolking feat. Dhurata Dora – Zemër

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dhurata Dora, së bashku me Soolking kanë publikuar këngën e titulluar “Zemër”.
Postimit të këngës i është bashkangjitur vetëm fotografia e dy artistëve, ndërsa për ndonjë video-clip të mundshëm mbetet të pritet./Njeshi/

https://youtu.be/zwFKBjTfa3s
]]>
Artikulli paraprakBesiana – Loca
Artikulli tjetërEra dhe Nora Istrefi “Nuk e di”
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...