6 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Sot dhe nesër zhvillohen takimet e çerekfinalës së Kupës së Kosovës në volejboll

Në këtë mesjavë zhvillohen takimet e kthimit të çerekfinalës së Kupës së Kosovës në volejboll në të dyja konkurencat.

Tek meshkujt sot zhvillohet ballafaqimi: Drenica – Peja, ndërsa nesër zhvillohen dy përballje të tjera dhe çiftet rivale janë: Prishtina Voley – Vëllaznimi dhe Luboteni – Shpella.

Edhe në konkurencën e femrave sot zhvillohen tri ndeshjet e çerekfinalës dhe përballën: M Technologie – Prishtina, Skënderaj – Ferizaj dhe Kastrioti – Feronikeli./Njeshi.com

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...