4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Sot dy ndeshje në Superligën e Basketbollit, vëmendja në Prizren

Sot zhvillohen dy ndeshje interesnte në xhiron e pestë të Prince Caffe Superligës së Kosovës në Basketboll.

Ndeshja kryesore e ditës së sotme luhet mes Proton Cable Prizreni dhe Trepçës.

Prizrenasit kanë një fitore e tri humbje, ndërsa e kundërta është me mitrovicasit që kanë tri fitore e një humbje.

Kjo ndeshje zhvillohet nga ora 17:00.

Ndeshja tjetër e ditës së sotme, Vëllaznimi do të jetë nikoqire e Golden Eagle Yllit.

Vëllaznimi është skuadra e vetme në elitë që nuk di për fitore, kurse këtë xhiro e pret Golden Eagle Yllin, që po ashtu nuk e ka nisur mirë edicionin e ri, me një fitore e tri humbje.

Kjo ndeshje nis nga ora 19:00./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...